O firmie

Nasza firma Ekosady już od 20 lat znana jest ze skupu i sprzedaży hurtowych ilości najróżniejszych owoców i warzyw. Przez cały okres działalności rozwijamy naszą ofertę i zwiększamy standardy pracy tak, aby dostosować się do potrzeb naszych klientów. Dzięki temu firma zdobywa nowe rynki zbytu oraz nowych kontrahentów zarówno w kraju, jak i poza granicami Polski.

Za naszą firmą przemawia doświadczenie poparte latami pracy, dogłębna znajomość rynku, a także szeroki asortyment produktów. Mamy zaszczyt poinformować, że firma Ekosady ciągle się rozwija podnosząc kwalifikacje i wdrażając systemy jakości ISO 22000, HACCP, GLOBAL GAP oraz projekt Integrowana Produkcja. Ściśle stosujemy się do przepisów ochrony środowiska oraz dyrektyw UE w tym zakresie. Każdego dnia podnosimy kwalifikacje naszej kadry zarządzającej i pracowniczej. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klientów. Podejmując współpracę z naszą firmą mogą być Państwo pewni, że stawiamy tylko na wysoką jakość produktów i olbrzymie kompetencje i doświadczenie naszych pracowników.

Eksportujemy świeże, a także mrożone warzywa i owoce do krajów Europy Zachodniej, Wschodniej, państw Skandynawskich. Współpracujemy z odbiorcami z różnych części Europy, w tym z firmami ze Słowacji, Czech, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Rosji, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Holandii, Niemiec i Szwecji. Dostarczamy owoce oraz warzywa najwyższej jakości oraz trwałości. Dbamy również o to, aby każdy eksportowany owoc lub warzywo cechowało się najlepszym, niepowtarzalnym smakiem.

Zapraszamy do współpracy!

Certyfikaty
Pełne dane kontaktowe